Problemy z uzębieniem, a szczególnie utrata zęba to wyjątkowo przykry problemem, który ma negatywny wpływ nie tylko na stan zdrowia, ale i także komfort życia. W dzisiejszych czasach można jednak skorzystać z wysokiej jakości implantów zębowych, takich jak Dentsply Sirona, które potrafią skutecznie rozwiązać problem.

Utrata zęba to problem, który jednak można rozwiązać

Zdrowe uzębienie to prawdziwy skarb, zarówno dla młodych, jak i starszych, kobiet oraz mężczyzn. Problemy z zębami potrafią być przyczyną wielu poważnych problemów zdrowotnych, a także wywoływać ogromny ból. Przede wszystkim jednak stan uzębienia ma ogromny wpływ na komfort psychiczny, a także na osobisty wizerunek każdej osoby.
Jedną z najgorszych rzeczy, jaka może się przytrafić, jest utrata zęba. Niestety do tego przykrego zdarzenia dojść może nawet wtedy, gdy ktoś systematycznie troszczy się o higienę jamy ustnej. Wystarczy nieszczęśliwy zbieg okoliczności, np. upadek, aby poważnie uszkodzić lub po prostu stracić ząb. Na szczęście w dobie współczesnej zaawansowanej technologii stomatologicznej, można skutecznie rozwiązać powstały problem poprzez zastosowanie nowoczesnych implantów.

Jak można uzupełnić braki w uzębieniu?

Wyróżnić można kilka sposobów na poradzenie sobie z brakiem zębów. Zastosować można mosty opierające się sąsiednich zębach czy też zastosować specjalne klamry. Jednak takie rozwiązania są często uważne za mało skuteczne i wiążące się z ryzykiem. Klamry niekiedy bywają widoczne, a poza tym stosowanie tego typu metod może osłabiać naturalne, sąsiadujące zęby.

Z tego właśnie powodu implantologia zdobywa sobie coraz większą liczbę zwolenników. Jest to metoda szybka, bezpieczna i wysoce skuteczna, jeśli tylko zastosuje się w niej implanty wysokiej jakości, a ich wstawienia dokona doświadczony specjalista.

Ankylos by Dentsply Sirona – implanty, które warto polecić

 

implanty Ankylos od Dentsply Sirona
Na rynku wybór implantów zębowych jest bardzo duży, a to, jaki powinno się wstawić, trzeba oczywiście skonsultować z lekarzem. Jeśli jednak chce się uzyskać dobry efekt, to warto wybrać implanty wysokiej jakości.

Warte polecenia są implanty Ankylos od Dentsply Sirona. Od lat produkuje je niemiecka firma o dużej renomie, a wielu ludzi jest z nich bardzo zadowolonych. Implanty Ankylos charakteryzują się zastosowaniem innowacyjnych technologii i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Wyglądają one identycznie jak prawdziwe zęby, a przy tym zapewniają duży komfort w czasie przeżuwania czy mówienia. Jeśli postawisz na te implanty, masz pewność satysfakcji.